Plavba na katamaránu Lagoon 55 Adel

Pětihvězdičková dovolená na moři s komfortem jako v privátní vile s personálem.

Mám zájem o dovolenou na jachtě Adel s posádkou

Kapitán Panagiotise, vystudoval námořní akademii v Aspropirgos a pracoval jako navigační důstojník a 2. důstojník na obchodních lodích. Od roku 2017 se věnuje jachtingu, má zkušenosti i jako 1.důstojník na 50m jachtě.
Panagiotis mluví Řecky a Anglicky, baví ho fotografování, fitness a hudba.

Kuchař Michalis, Michalis je spolužákem Panagiotise z námořní akademie, takže je i kapitánem. Po ukončení studií pracoval 1,5 roku na obchodních lodích, pak se rozhodl věnovat profesionálně své zálibě ve vaření a pustil se do studia a práce v kulinářské oblasti. Řecká tradiční jídla, která ho nejvíce baví, upravuje v moderním stylu. Zkuste třeba jeho vynikající
„Mussaka spring roll“.

Hosteska se postará o Vaše pohodlí, úklid a servis během plavby.

Členové posádky mají vlastní kajutu, takže Vaše soukromí bude netknuté.

4-kajutový katamarán Lagoon 55 – Adel byl vyroben v roce 2023 a kotví v přístavu Olympic Marina v Lavrio v Řecku. Adel má kapacitu 8 osob ve 4 dvoulůžkových kajutách s manželskými postelemi a vlastními koupelnami.

Plavbu Vám zpříjemní i TV s plochou obrazovkou, sound system Fusion s reproduktory v salonu a kokpitu na zádi i kvalitní připojení k internetu se speciálním routerem a samostatnou aktivní GSM anténou.

Plně vybavená kuchyně včetně lednic, mrazáku a myčky nádobí umožní posádce připravit Vám ty nejlepší dobroty z čerstvých místních surovin.

 • venkovní posezení s velkým jídelním stolem v kokpitu kryté proti slunci i větru
 • venkovní posezení na přídi částečně kryté proti slunci skládací stříškou
 • flybridge s plochou pro ležení, velkým rozkládacím stolem, letní kuchyní s lednicí a dřezem
 • 4 velká opalovací lehátka přístupná z flybridge (horního patra)
 • skříně na pověšení oblečení ve všech kajutách
 • plně vybavená kuchyně včetně lednic, plynového sporáku a trouby, mikrovlnné trouby, mrazáků, plynového grilu, výrobníku ledu a kávovaru Nespresso

Luxusní katamarán Lagoon 55 ADEL je příkladem, jak umění a design mohou vylepšit již tak výjimečný zážitek z plavby. Design vnitřních i venkovních prostor navrhla na doporučení společnosti
ArtLines (https://www.artlines.cz/cs) Erika Voith.

Zlacené obrazy v každé kajutě, ručně šité ložní prádlo a ručně tkané polštáře, stínidla z přírodních materiálů pro vnitřní i venkovní osvětlení a klidná atmosféra se spoustou dalších detailů, které budete během Vašeho pobytu objevovat. Příští dovolená na palubě Adel může nabídnout zcela nový rozměr luxusu, volnost pohybu na moři s privátním komfortem, který na míru poskytne kapitán, kuchař a stevardka a navíc zajímavý prožitek z umění v netradičních prostorách.
Erika Voith (https://www.erikavoith.com/cs)

Katamaran Lagoon 55 ADEL je vybaven solárními panely, generátorem, odsolovacím zařízením pro přípravu pitné vody, lednicemi i výrobníkem ledu.

Nízký ponor jachty umožňuje zakotvit i v menších opuštěných
zátokách a blízko břehu, nebo malých přístavech

 • na plachty pluje rychlostí asi 15km/h a stejnou rychlost dosahuje i na motor
 • katamaran má na hydraulické plošině na zádi umístěný motorový člun délky 4,2 m s motorem 60HP, který přepraví 4 sedící osoby rychlostí až 60km/h
 • po vyložení člunu na hladinu slouží hydraulická plošina jako rozšíření venkovního posezení v kokpitu, ale díky nastavitelné výšce může taky tvořit soukromou pláž těsně nad vodou, nebo až 30cm pod vodou

Lagoon 55 Adel

Osoby 8
Lůžka 8
Koupelny 4
Kajuty 4
Toalety 4 elektrické toalety
Typ hlavní plachty Klasická hlavní plachta
Ponor 1.55 m
Šířka 9 m
Motor 2×115 hp
Spotřeba 9 l/h
Palivová nádrž 1100 lt
Nádrž na vodu 960 lt
Délka 16.56 m

Proč na luxusní dovolenou s Altumare?

Přes 20 let se věnujeme jachtingu a službám s ním spojenými. Jachting byl pro nás nejprve jen zálibou, ale postupem času se stal i prací, která nás živí a baví.

 

Detailně známe lodě i různé destinace. Rádi Vám poradíme, aby Vaše cesta k cíli byla mnohem přímočařejší, zábavnější a v celkovém součtu i levnější.

 

Pod pojmem „plavby s profesionální posádkou“ myslíme plavbu na jachtách, které mají svou stálou posádku a v místě plavby je jachta i její posádka oficiálně, protože splňuje místní podmínky.
Proč to zdůrazňujeme? Ne všechny nabídky na plavbu s kapitánem, případně i posádkou, splňují tato kritéria a zdaleka ne všichni kapitáni a posádky jsou profesionální. Majitel ALTUMARE, Tomáš Kapička, často opakuje, že bohužel nezná žádnou jachtu plující pod českou vlajkou, která by legálně pořádala plavby s platícími klienty v zahraničí, ať už s posádkou, nebo bez. A rozhodně to není tím, že by žádné jachty pod českou vlajkou neznal…

Tomáš Kapička

Obraťte se na náš zkušený tým, který promění Vaši dovolenou snů ve skutečnost

Provedeme Vás každým krokem plánování, aby Vaše dovolená od začátku probíhala hladce.

Nezávazná poptávka.

Kontakt
ALTUMARE spol. s r. o.

Veveří 456/9, 602 00 Brno
IČ: 26229668
tel.: +420 725 142 819
e-mail: info@altumare.cz

 

ALTUMARE MULTIHULL YACHTING

Olympic marina
77th km Athens-Sounio Road
195 00 Lavrion
Greece

Jsme profesionálové v jachtingu. Prodáváme jachty a staráme se o ně. Zajišťujeme chartery a služby pro jachting. Děláme, co nás baví a čemu rozumíme.

  Jméno a příjmení*

  E-mail*

  Telefon

  Mám zájem o*